KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12946522
nr 1294 6522
Arne Nilsson
(1925-1979), Sverige
Blandteknik, Signerad. Mixed media på papper, Motivet: 32x39 cm
Arne Nilsson, svensk bildkonstnär född 1925, död 1979 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:12:13
2/12 19:43:25